עובדים מהבית? 4 טיפים לשמירה על פרודוקטיביות

טיפים והמלצות לעבודה יעילה ואפקטיבית מהבית לאור השפעות משבר הקורונה על אופי העבודה.

עקב ההנחיות החדשות למצב החירום, חברות רבות שולחות את עובדיהן לעבוד מהבית. על מנת להתמודד בהצלחה עם סגנון העבודה החדש, להלן 4 טיפים לייעול העבודה מהבית.

טיפ 1: צור טריגרים למוח שלך

הקמת מרחב עבודה ייעודי עשויה לסייע למוח להבין שאתה נמצא במקום שאתה עובד בו. היערכות לעבודה מהמשרד מרגילה את המוח להתכונן ליום העבודה. כיום, כשאנו לא יכולים  לצאת למשרד, בעזרת הגדרת סדר פעולות קבוע לפני תחילת העבודה מהבית, אנו יכולים לייצר את אותם טריגרים במוח שלנו. בנוסף, מומלץ לא לערבב משימות בית עם זמן העבודה, גם אם העבודה נעשית מהבית.

טיפ 2: רשימת מטלות להעלאת המוטיבציה

הכנה של רשימה מסודרת של מטלות ומשימות לטווח הארוך והקצר יכולה לעשות פלאים לשמירה על מוטיבציה גבוהה, סדר בעבודה ופרודוקטיביות.

טיפ 3: לוח זמנים

העובדה שאתה עובד מהבית ולא מהמשרד, לא אומרת שכל היום אמור להיות מוקצה לעבודה, וחשוב להכניס ללוח הזמנים את שאר ההתחייבויות בחייך ולכן כדאי להגדיר את יום העבודה. חשוב לקחת הפסקות קבועות על מנת להתרענן ברמה הפיזית, הנפשית והרגשית.

טיפ 4: צור תהליכים ושיתופי פעולה

חשוב להגדיר את השיטות והתהליכים לעבודה מהבית על מנת לשמור על עבודת הצוות, גם אם כל אחד מביתו הוא. מומלץ להשתמש בטכנולוגיות כמו שיחות וידאו על מנת לגוון את התקשורת הצוותית בנוסף לשימוש במייל ובצ’אטים.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending
or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: